Reklama
 • Wtorek, 7 marca (14:05)

  Mijają kolejne „naste” urodziny i czujesz, że tracisz kontakt ze swoim dzieckiem. Ono ledwie znosi twoją obecność, a czasami zachowuje się, jak by postradało rozum. Oto rewolucyjne odkrycia naukowców, które pomogą wam przetrwać dorastanie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 1 marca (13:00)

  Córka po urodzeniu syna szybko wróciła do pracy. To ja wychodziłam z nim na spacery, gotowałam obiadki, opowiadałam bajki i grałam w piłkę. Teraz wnuczek ma 11 lat i gdy go całuję, wyciera policzek. Na pytania o szkołę, kolegów odpowiada półsłówkami. Gdy przychodzę do nich, zamyka się w swoim pokoju. U mnie natychmiast włącza telewizor. Rozmawiałam z córką, powiedziała, że jest w takim wieku i żebym się nie przejmowała. Mnie to jednak boli.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 1 marca (11:05)

  Mój 14-letni wnuk dostaje kieszonkowe od rodziców i natychmiast je wydaje na słodycze i niepotrzebne gadżety. Potem, gdy chce iść z kolegami do kina albo kupić zapiekankę, prosi mnie lub dziadka o pieniądze. Dajemy mu, bo nie chcemy, żeby czuł się gorszy od rówieśników, ale martwi mnie, że nie potrafi gospodarować pieniędzmi. Może nie powinien dostawać kieszonkowego? Jadwiga (65) z Kalisza.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 1 marca (11:00)

  Nowy styl życia i nudne lekcje WF zrobiły swoje.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 21 lutego (08:05)

  Kilka miesięcy temu nasza 15-letnia córka oświadczyła, że chciałaby wracać z imprez następnego dnia, a nie o północy, jak ustaliliśmy. Nie zgodziliśmy się. Sytuacja powtórzyła się kilka razy, doszło nawet do kłótni. Boję się, że w końcu córka postawi nas przed faktem dokonanym. Jasne reguły Nastolatce, której bardzo zależy, by przynależeć do grupy rówieśników, może być trudno przyjąć argumenty, nawet racjonalne, ale niez

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 20 lutego (08:00)

  Rozumiem, że ciekawi ją to, co jest w sklepach. Ale żeby spędzać w nich tyle czasu? To gruba przesada!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 15 lutego (08:00)

  Po rozwodzie nastolatkowie czasem wcale nie chcą się spotykać z jednym z rodziców, nawet wbrew wyrokowi sądu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 13 lutego (13:05)

  Moja trzynastolatka wyraźnie się zaokrągliła. Jest zła, bo koledzy dokuczają jej z tego powodu. Edyta Kochańska z Pszczyny.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 13 lutego (10:05)

  Okazało się, że nasz jedynak jest znudzony rodzinną atmosferą i... z chęcią wyjedzie w góry.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 2 lutego (15:05)

  Moja 16-letnia wnuczka wróży z kart i wierzy w magiczną moc różnych przedmiotów. Mnie też przyniosła rzeczy, które mają odstraszać złe moce i przyciągać dobre. Nadąsała się, gdy ich nie przyjęłam. Martwi mnie jej wiara w gusła. Barbara (68) z Radzynia

  Czytaj więcej Komentarzy:0